Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Dostępność produktu w sklepach

Bullfrog All-in-One Beard Oil N.2 Secret Potion, Olejek do Brody, Nawilża, Odżywia i Zmiękcza Zarost, 50ml
Wielofunkcyjny olejek, którego można używać zarówno jako zabieg przed goleniem, jak i jako wykończenie, dzięki któremu broda będzie zmiękczona i gładka. Delikatna formuła o bardziej suchej konsystencji, która łączy w sobie ekstrakt z opuncji figowej, olej słonecznikowy, olej jojoba, ekstrakt z rozmarynu i olej z kiełków pszenicy, aby odtworzyć bogatą, ale lekką kompozycję. Zapach wybrany do tego olejku do brody to Eau de Parfum Secret Potion N°2, przywodzące na myśli nuty aromatyczne atramentu oraz skóry.
Najważniejsze cechy:
- Kompleksowo zmiękczy i wygładzi zarost
- Świetnie i dogłębnie odżywi każdy rodzaj brody
- Odznacza się miękką, delikatną konsystencją
- Jest wielofunkcyjny, można stosować go zarówno przed jak i po goleniu
- Ma suchą, delikatną formułę, która nie podrażnia skóry
- Bogaty w naturalne, roślinne ekstrakty oraz oleje
- Cechuje się skórzano-atramentowym zapachem, znany z perfum Eau de Parfum Secret Potion N°2
Sposób stosowania: Rozprowadź kilka kropel produktu na brodę i rozprowadź szczoteczką. Możesz go wmasować w twarz przed nałożeniem kremu do golenia i rozpoczęciem ścinania zarostu.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
L3VEL3 LLCWięcej
ProducentL3VEL3 LLCAdres:
2250 Western AveKod pocztowy: IL 60466Miasto: Park ForestKraj: Stany ZjednoczoneNumer telefonu: (855) 899-8499Adres email: info@lv3.com
Podmiot odpowiedzialnyKompass Europe Holding KftAdres:
Honved Utca 8/12Kod pocztowy: 1054Miasto: BudapestKraj: WęgryAdres email: reg@responsibleperson.eu
Symbol
8058773333841
Kod producenta
8058773333841
Rodzaj
Olejek do Brody
Działanie
Nawilżające
Wygładzające
Odżywiające
Pojemność
50
Opinie
Zapytaj o produkt